DISM

Про нас

ТОВ НВП «Дискові Системи», що було засновано у 1993 році, займається контрактним виробництвом з 2003 року. За ці майже два десятиріччя ми впевнено займаємо позицію технологічного лідера контрактного виробництва України.

Ми розпочали у 2003 році та були серед перших, хто був спроможний запропонувати своїм клієнтам послугу автоматичного монтажу. У 2008 році ми стали першими, хто запровадив контроль якості нанесення паяльної пасти в технологічному циклі виробництва. З 2010 року працює дільниця складання кабельних збірок, що за своїми технічними можливостями здатна задовольнити попит вітчизняних та закордонних замовників. Також ми стали першим контрактним виробником України, який у 2013 розпочав послугу селективної пайки компонентів, що монтуються у отвори – а зараз це найбільш потужна в країні дільниця селективної пайки, на якій встановлено три верстати від німецької компанії EBSO Gmbh. У 2016 році ми почали пропонувати замовникам послугу 3D-друку на потужному принтері Fortus 450 від американської компанії Stratasys – і за своїми можливостями цей принтер досі є єдиним в Україні. 2019 рік приніс на наше виробництво нову технологію – пайку у парофазному середовищі, и досі ми єдина компанія в Україні, що може запропонувати цю послугу для тих замовників, для яких якість паяних з’єднань – найперше та найцінніше.

Наше контрактне виробництво складається з двох автоматичних ліній поверхневого монтажу, склад яких представлений нижче:

 

Перша лінія

Друга лінія

Модель

Виробник

Модель

Виробник

Завантажувач плат

SLD-120

SJ Inno Tech

LD-3-250

Tolo Machinery

Автоматичний принтер з контролем якості друку

HP-520E

SJ Inno Tech

HP-520E

SJ Inno Tech

Установник (чіп-шутер)

YSM20, HM10x2

Yamaha Motor Corp

YSM20, HM10x2

Yamaha Motor Corp

Установник (прецезійний)

YSM20, FM5

Yamaha Motor Corp

YSM20, FM5

Yamaha Motor Corp

Піч

CL-7N

Tolo Machinery

LY-7C

Tolo Machinery

Розвантажувач плат

SUD-120

SJ Inno Tech

UL-3-250

Tolo Machinery

Ключове обладнання ліній – принтери та установники компонентів поверхневого монтажу – було інстальоване на протязі 2020 року. Крім того, наші прецизійні установники YSM20 – єдині в Україні, де встановлено сенсор копланарності виводів компонентів, що дозволяє нам істотно підвисити якість змонтованих плат, особливо при роботі з давальницькою сировиною. Складальна голова FM5 дає нам можливість використовувати компоненти, що повинні монтуватися по технології press-fit.