DISM

Підбір аналогів і оптимізація елементної бази

Підбір аналогів і оптимізація елементної бази

Багаторічний досвід аналізу та успішної реалізації різноманітних проектів дозволяє інженерам нашої компанії бачити як усю конструкторську думку в цілому, так і по вузлах. Ще на етапі альфа-версії ми вже можемо надати поради стосовно того, як зробити авторську ідею найбільш пристосованою до сучасних реалій постачання компонентів, які кроки слід зробити для того, щоб фінальна версія продукту була пристосована як до потреб масового виробництва, так і мала баланс між ціною та кількістю компонентів на платі.

У сучасному світі, де фактор конкуренції тисне на всіх та кожного, фінальна вартість виробу стає найбільш важливим критерієм при розробці будь-яких електронних виробів. Інженер-розробник повинен розглядати вартість як домінуючий критерій та аналізувати усі можливі заміни для досягнення найкращого співвідношення вартості та експлуатаційних характеристик свого виробу.

Важливість такого аналізу підкреслюється тим, що приблизно 60% виробничої вартості визначаються на перших ітераціях процесу проектування, коли було витрачено тільки 35% сумарних витрат, пов’язаних із розробкою.

Зазвичай такий аналіз дозволяє інколи суттєво зменшити собівартість продукту, що важливо як і під час виробництва дослідних зразків, так і під час масового виробництва сучасних електронних виробів.